Reģistrēties
LV
Galvenā/Piegāde

Piegāde

Bezmaksas pirkuma saņemšana izvēlētajā Mēness aptiekā visā Latvijā.

Pēc pasūtījuma noformēšanas izvēlēto piegādes adresi un piegādes veidu nevar mainīt, tas attiecas gan uz piegādi ar kurjeru, gan uz pasūtījuma izņemšanu izvēlētajā aptiekā.

Pasūtījumus nevar veikt, zvanot uz informatīvo tālruni!

Pirkumu Jūs varat izņemt pēc pirkuma apstiprinājuma e-pasta vēstules un SMS saņemšanas brīža Jums tuvākajā aptiekā, kuru būsiet norādījis/-usi pirkuma veikšanas brīdī. Pirkuma izņemšanai Jums jāuzrāda pasūtījuma numurs.

Ja Pirkums tiks veikts darba dienā līdz plkst. 12:00, pirkumu izvēlētajā aptiekā Jūs varēsiet saņemt 2-3 darba dienām aptiekas laika ietvaros.

Ja Pirkums tiks veikts pēc plkst. 12:00, Pirkumu Jūs varēsiet saņemt līdz 3 darba dienām aptiekas darba laika ietvaros.

Piegāde ar Kurjeru jebkur Latvijā!

E-menessaptieka.lv piegādās pasūtījumu uz jebkuru vietu Latvijā!

Pēc pasūtījuma noformēšanas izvēlēto piegādes adresi un piegādes veidu nevar mainīt.

Atkarībā no Jūsu atrašanās vietas un pasūtījuma summas, piegāde var būt maksas vai bezmaksas.

Bezmaksas piegāde ar Kurjeru:

 Rīga, Baltezers, Berģi, Lidosta Rīga, Mārupe, Priežlejas, Rumbula, Tīraine, Valdlauči, Valmiera

 Jūrmala, Kūdra, Babīte, Iļķene, Gātciems, Brīvkalni, Skulte, Alejas, Baloži, Dzērumi, Olaine, Bajāri, Ūlupji, Acone, Salaspils, Bērzmente, Daugmale, Baldone, Apšukalni, Baloži, Dreiliņi, Bajāri, Augšciems, Āņi, Gauja, Egļupe, Murjāņi, Putniņi, Brasla, Turaida, Jūdaži, Bukas, Egļupe, Saulkrasti, Zvejniekciems, Pabaži, Ādaži, Jaunmārupe, Salaspils

Jelgava, Blukas, Raubēni, Birzīte, Atpūta, Tukums, Rauda, Talsi, Kuldīga, Liepāja, Ventspils, Irbene, Dobele, Saldus, Bauska, Limbaži, Cēsis, Alūksne, Gulbene, Balvi, Rēzekne, Čači, Aizezere, Valka, Madona, Aizupes, Ogre, Aizkraukle, Jēkabpils, Brodi, Preiļi, Daugavpils, Stropi, Krāslava, Ludza

Pārejās vietās Latvijā, kuras nav minētas  augstāk, pienākas bezmaksas piegāde par pasūtījumu ar minimālo summu 40 EUR. Ja pasūtījuma summa ir zem 40 EUR, piegādes maksa ir 2.50 EUR.

  • Veicot pasūtījumu darba dienās līdz plkst. 13:00 piegāde nākamajā darba dienā no 9:00 līdz 18:00
  • Veicot pasūtījumu darba dienās pēc plkst. 13:00 piegāde aiznākamajā darba dienā
  • Pasūtījuma piegādes dienas: pirmdiena, otrdiena, trešdiena, ceturtdiena, piektdiena

! Ņemot vērā, ka situācijas ir dažadas, ar kurjeru, brīdī, kad viņš Jums zvanīs var vienoties par Jums atbilstošāko pasūtījuma nodošanas procesu.

Piegāde uz Omniva pakomātiem, Circle K DUS, Latvijas Pasta pakomātiem un Latvijas pasta nodaļām visā Latvijā.

Pēc pasūtījuma noformēšanas izvēlēto pasūtījuma saņemšanas adresi nevar mainīt.

Pasūtījumu Jūs varat izņemt pēc tam, kad atnācis e-pasta vēstules un SMS paziņojums par to, ka pasūtījums ir pieejams saņemšanai Jūsu izvēlētajā Omniva pakomātā, Circle K DUS, Latvijas Pasta pakomātā vai Latvijas pasta nodaļā, kuru būsiet norādījis/-usi pasūtījuma veikšanas brīdī.

Pasūtījuma izņemšanai Jums jāuzrāda pasūtījuma numurs vai jāievada SMS ziņā nosūtītais kods Omniva vai Latvijas Pasta pakomātā.

  • Ja Pasūtījums tiks veikts darba dienā līdz plkst. 13:00, pirkumu izvēlētajā Omniva pakomātā, Circle K DUS, Pasta nodaļā vai Latvijas Pasta pakomātā varēsiet saņemt nākamajā darba dienā. Ja izvēlēta Pasta nodaļa, tad jāņem vērā izvēlētās Pasta nodaļas darba laiks.
  • Ja Pasūtījums tiks veikts pēc plkst. 13:00, Pasūtījumu Jūs varēsiet saņemt aiznākamajā darba dienā.

Maksa par pasūtījuma piegādi uz izvēlēto Circle K, Latvijas Pasta pakomātu vai pasta nodaļu  ir 1.85 EUR . Ja tiek veiktas izmaiņas pasūtījuma piegādes izmaksās, par tām informēsim šeit un Jūsu pasūtījuma grozā.

Maksa par pasūtījuma piegādi uz Omniva pakomātu  ir 1.99 EUR . Ja tiek veiktas izmaiņas pasūtījuma piegādes izmaksās, par tām informēsim šeit un Jūsu pasūtījuma grozā.

Bezmaksas piegāde pasūtījumiem uz Omniva pakomātiem, Circle K DUS, Latvijas Pasta pakomātiem un Pasta nodaļām no 29.99 EUR!!

!!! Sūtījumi pakomātos tiek uzglabāti 7 dienas, ja 7 dienu laikā tie netiek izņemti, pasūtījums tiek atgriezts uz noliktavu. Iemesls ir lielais pakomātu noslogojums, kas neļauj ievietot jaunus pasūtījumus, ja nav izņemti iepriekšējie. Pakomātu noslodzes dēļ, pasūtījumi uz pakomātiem var aizkavēties līdz 3 darba dienām.

Pakomātu noslodzes dēļ, pasūtījumi uz pakomātiem var kavēties vairākas dienas.

Palīdzība Online
67332273 Jautājumi par pasūtījumiem un piegādi.
P.-Pk. 9:00-17:00.
8555 Farmaceita konsultācija par zāļu lietošanu un recepšu zāļu piegādi, WhatsApp: +371 27050849
P.-Pk. 9:00-18:00
info@menessaptieka.lv E-pasts Kontakti Mūsu rekvizīti
Loading..
Reģistrēties