Reģistrēties
LV
Galvenā/Piegāde

Piegāde

! SAKARĀ AR LIELO PASŪTĪJUMU SKAITU PASŪTĪJUMU PIEGĀDES VAR AIZKAVĒTIES LĪDZ 3 DARBA DIENĀM!

Bezmaksas pirkuma saņemšana izvēlētajā Mēness aptiekā visā Latvijā

Pēc pasūtījuma noformēšanas izvēlēto piegādes adresi un piegādes veidu nevar mainīt, tas attiecas gan uz piegādi ar kurjeru, gan uz pasūtījuma izņemšanu izvēlētajā aptiekā.

Pasūtījumus nevar veikt, zvanot uz informatīvo tālruni!

Piegāde Rīgā      

Pirkumu Rīgā Jūs varat izņemt pēc pirkuma apstiprinājuma e-pasta vēstules un SMS saņemšanas brīža Jums tuvākajā aptiekā, kuru būsiet norādījis/-usi pirkuma veikšanas brīdī. Pirkuma izņemšanai Jums jāuzrāda pasūtījuma numurs.

  • Ja Pirkums tiks veikts darba dienā līdz plkst. 12:00, pirkumu izvēlētajā aptiekā Jūs varēsiet saņemt nākamajā vai aiznākamajā darba dienā aptiekas darba laika ietvaros
  • Ja Pirkums tiks veikts pēc plkst. 12:00, Pirkumu Jūs varēsiet saņemt līdz 3 darba dienā laikā aptiekas darba laika ietvaros

Piegāde ārpus Rīgas

Pirkumu ārpus Rīqas Jūs varat izņemt pēc pirkuma apstiprinājuma e-pasta un SMS vēstules saņemšanas brīža Jums tuvākajā aptiekā, kuru būsiet norādījis/-usi pirkuma veikšanas brīdī. Pirkuma izņemšanai Jums jāuzrāda pasūtījuma numurs.    

  • Ja Pirkuma saņemšanai tiks norādīta Mēness Aptieka ārpus Rīgas un pirkums tiks veikts darba dienā līdz plkst. 12:00, pirkumu izvēlētajā aptiekā Jūs varēsiet saņemt 1-2 darba dienu laikā aptiekas darba laika ietvaros
  • Pirkumus, kuri tiek veikti pēc plkst 12:00 un pirkuma saņemšanai tiek izvēlēta Mēness aptieka ārpus Rīgas, Jūs varēsiet saņemt 2 līdz 3 darba dienu laikā.

Piegāde ar Kurjeru jebkur Latvijā!

E-menessaptieka.lv piegādās pasūtījumu uz jebkuru vietu Latvijā!

Pēc pasūtījuma noformēšanas izvēlēto piegādes adresi un piegādes veidu nevar mainīt.

Atkarībā no Jūsu atrašanās vietas un pasūtījuma summas, piegāde var būt maksas vai bezmaksas.

Bezmaksas piegāde ar Kurjeru:

 Rīga, Baltezers, Berģi, Lidosta Rīga, Priežlejas, Rumbula, Tīraine, Valdlauči, Valmiera

 Jūrmala, Kūdra, Babīte, Iļķene, Gātciems, Brīvkalni, Skulte, Alejas, Baloži, Dzērumi, Olaine, Bajāri, Ūlupji, Acone, Salaspils, Bērzmente, Daugmale, Baldone, Apšukalni, Baloži, Dreiliņi, Bajāri, Augšciems, Āņi, Gauja, Egļupe, Murjāņi, Putniņi, Brasla, Turaida, Jūdaži, Bukas, Egļupe, Saulkrasti, Zvejniekciems, Pabaži, Ādaži, Jaunmārupe, Salaspils

Jelgava, Blukas, Raubēni, Birzīte, Atpūta, Tukums, Rauda, Talsi, Kuldīga, Liepāja, Ventspils, Irbene, Dobele, Saldus, Bauska, Limbaži, Cēsis, Alūksne, Gulbene, Balvi, Rēzekne, Čači, Rēzekne, Aizezere, Valka, Madona, Aizupes, Ogre, Aizkraukle, Jēkabpils, Brodi, Preiļi, Daugavpils, Stropi, Krāslava, Ludza

Pārejās vietās Latvijā, kuras nav minētas  augstāk, pienākas bezmaksas piegāde par pasūtījumu ar minimālo summu 40 EUR. Ja pasūtījuma summa ir zem 40 EUR, piegādes maksa ir 2.50 EUR.

  • Veicot pasūtījumu darba dienās līdz plkst. 11:00 piegāde nākamajā darba dienā no 9:00 līdz 18:00
  • Veicot pasūtījumu darba dienās pēc plkst. 11:00 piegāde aiznākamajā darba dienā
  • Pasūtījuma piegādes dienas: pirmdiena, otrdiena, trešdiena, ceturtdiena, piektdiena

No 2020. gada 17. Marta, lai izvairītos no tieša kontakta piegādes laikā, saņēmēja parakstu kurjera skenerī  nomainīs Bezkontakta piegāde:

! Saņēmējam tiks lūgts ar savu pildspalvu parakstīties (vārds, paraksts) uz saņemtā sūtījuma VENIPAK uzlīmes. Pēc tam klientam tiks lūgts atkāpties no sūtījuma un kurjers nofotografēs pakas uzlīmi ar parakstu, lai apliecinātu, ka sūtījums ir nodots.

! Piegādes procedūra tiks veikta 2 metru attālumā starp Kurjeru un Saņēmēju.

Piegāde uz Circle K DUS,  Pasta Stacija pakomātiem un Latvijas pasta nodaļām visā Latvijā.

Pēc pasūtījuma noformēšanas izvēlēto pasūtījuma saņemšanas adresi nevar mainīt.

Pasūtījumu Jūs varat izņemt pēc tam, kad atnācis e-pasta vēstules un SMS paziņojums par to, ka pasūtījums ir pieejams saņemšanai Jūsu izvēlētajā Circle K DUS,  Pasta Stacija pakomātā vai Latvijas pasta nodaļā, kuru būsiet norādījis/-usi pasūtījuma veikšanas brīdī.

Pasūtījuma izņemšanai Jums jāuzrāda pasūtījuma numurs vai jāievada SMS ziņā nosūtītais kods Pasta stacijas pakomātā.

  • Ja Pasūtījums tiks veikts darba dienā līdz plkst. 11:00, pirkumu izvēlētajā Circle K DUS, Pasta nodaļā vai Pasta stacijā varēsiet saņemt nākamajā darba dienā. Ja izvēlēta Pasta nodaļa, tad jāņem vērā izvēlētās Pasta nodaļas darba laiks.
  • Ja Pasūtījums tiks veikts pēc plkst. 11:00, Pasūtījumu Jūs varēsiet saņemt aiznākamajā darba dienā.

Maksa par pasūtījuma piegādi uz izvēlēto Circle K, Latvijas Pasta pakomātu vai pasta nodaļu  ir 1.85 EUR . Ja tiek veiktas izmaiņas pasūtījuma piegādes izmaksās, par tām informēsim šeit un Jūsu pasūtījuma grozā.

Bezmaksas piegāde pasūtījumiem uz Circle K DUS, Latvijas Pasta pakomātiem un Pasta nodaļām no 29.99 EUR!!

!!  Informējam, ka no 18.03.2020 pasūtījumus pasta nodaļās var izņemt, pirms tam sazinoties ar konkrēto pasta nodaļu, lai vienotos par saņemšanas laiku.

!!! no pirmdienas, 23.03.2020, sūtījumi pakomātos tiks uzglabāti 3 dienas, ja 3 dienu laikā tie netiek izņemti, pasūtījums tiek atgriezts uz noliktavu. Iemesls ir lielais pakomātu noslogojums, kas neļauj ievietot jaunus pasūtījumus, ja nav izņemti iepriekšējie.

Palīdzība Online
+371 27045782 Farmaceita konsultācijas
par medikamentu lietošanu
+371 67332273 Jautājumi par pasūtījumiem un piegādi darba dienās P.-Pk. 9:00-17:00. info@menessaptieka.lv E-pasts Kontakti Mūsu rekvizīti
Loading..
Reģistrēties