DEKENOR 25 mg tabletes, 10 gab.

DEKENOR 25 mg tabletes, 10 gab.

Vieglu līdz vidēji stipru sāpju, piemēram, muskuļu - skeleta sāpju, dismenorejas, zobu sāpju, simptomātiska ārstēšana pieaugušajiem.

Vairāk par produktu
339

Ir noliktavā

Produktu cenas internetā un aptiekās var atšķirties. Produkta attēls var atšķirties no reālā produkta izskata.
Uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma! Konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu par zāļu lietošanu. Zāļu nepamatota lietošana ir kaitīga veselībai!
Derīguma termiņš: 2024-02-28
Piegāde
  • 233 Mēness Aptiekās visā Latvijā – 1,99 EUR. Bezmaksas piegāde pasūtījumiem virs 14,99 EUR.
  • Omniva pakomāti – 1,99 EUR. Bezmaksas piegāde virs 29,99 EUR.
  • Circle K DUS stacijās – 1,85 EUR. Bezmaksas piegāde virs 29,99 EUR.
  • Latvijas Pasta pakomāti – 1,85 EUR. Bezmaksas piegāde virs 29,99 EUR.
  • Piegāde ar kurjeru – 2,50 EUR. Bezmaksas piegāde virs 40,00 EUR.

Vieglu līdz vidēji stipru sāpju, piemēram, muskuļu - skeleta sāpju, dismenorejas, zobu sāpju, simptomātiska ārstēšana pieaugušajiem.

Forma tabletes
Vecums Pieaugušajiem
Iedarbība Pretsāpju
Izcelsmes valsts Slovēnija
Produkta veids Bezrecepšu medikamenti
Aktīvās vielas Dexpanthenolum

Ņemot vērā sāpju raksturu un izteiktību, ieteicamā deva parasti ir 12,5 mg ik pēc 4-6 stundām vai 25 mg ik pēc 8 stundām. Kopējā dienas deva nedrīkst pārsniegt 75 mg. Zāļu nevēlamās blakusparādības var mazināt, lietojot mazāko efektīvo devu, kas nepieciešama simptomu kontrolei, iespējami īsāku laiku. Dekenor tabletes nav paredzētas ilgstošai lietošanai, un ārstēšana jāveic tikai simptomātiskajā periodā.

Gados vecākiem cilvēkiem ārstēšanu ieteicams sākt ar mazāko devu (kopējā dienas deva 50 mg). Devu līdz vispārējai populācijai ieteiktai devai var palielināt tikai pēc tam, kad apstiprināta laba vispārējā panesamība.

Pacientiem ar viegliem vai vidēji smagiem aknu darbības traucējumiem ārstēšana jāsāk ar mazākām devām (kopējā dienas deva 50 mg), un jāveic rūpīga novērošana. Dekenor tabletes nedrīkst lietot pacientiem ar smagiem aknu darbības traucējumiem .

Pacientiem ar nedaudz pavājinātu nieru darbību (kreatinīna klīrenss 60-89 ml/min.) sākumdeva jāsamazina līdz kopējai dienas devai 50 mg. Dekenor tabletes nedrīkst lietot pacientiem ar vidēji smagiem vai smagiem nieru darbības traucējumiem (kreatinīna klīrenss ≤ 59 ml/min.).

Dekenor nav pētīts bērniem un pusaudžiem. Līdz ar to, drošums un efektivitāte bērniem un pusaudžiem nav noskaidrota, un šīs zāles nevajadzētu lietot bērniem un pusaudžiem.

Lietošanas veids: Tablete jānorij, uzdzerot pietiekamu šķidruma daudzumu (piemēram, vienu glāzi ūdens). Lietojot vienlaicīgi ar uzturu, samazinās zāļu uzsūkšanās ātrums (skatīt Farmakokinētiskās īpašības), tādēļ akūtu sāpju gadījumā zāles ieteicams lietot vismaz 30 minūtes pirms ēšanas.

Katra apvalkotā tablete satur 25 mg deksketoprofēna (deksketoprofēna trometamola veidā).

Jums ir ieteikums vai jautājums?

Rakstiet mūsu farmaceitam, izmantojot zemākesošo formu.

Atstājiet savu atsauksmi