Reģistrēties
LV
Galvenā/Šomēness aktuāli/Jaunums! AGOVIRAX
01.11.2019, 00:00

Jaunums! AGOVIRAX

Pastāv vairāk nekā 200 vīrusu veidu, kas var izraisīt akūtas elpceļu infekcijas, ko tautā sauc par saaukstēšanos.

Saaukstēšanās un gripu izraisošie vīrusi elpceļos visbiežāk iekļūst caur degunu, nostiprinās gļotādas virsmā, inficē gļotādas šūnas un tur vairojas un izplatās. Rezultātā parādās saaukstēšanās simptomi, piemēram, drudzis, iesnas, klepus, kakla sāpes utt.

Līdz šim tika veikta tikai simptomātiska saaukstēšanās ārstēšana, izmantojot dažādus preparātus slimības simptomu (aizlikta deguna, klepus, kakla sāpju) mazināšanai. Saaukstēšanās profilakse ietvēra telpu vēdināšanu, roku higiēnu, izvairīšanos no saskares ar slimniekiem un imunitātes stiprināšanu.

Agovirax aktīvajai vielai karaginānam — sulfatētam galaktozes polimēram — piemīt plaša spektra pretvīrusu īpašības, kas apstiprinātas klīniskos pētījumos. Karagināns pielīp vīrusam, neļaujot tam piekļūt gļotādas šūnai. Tādējādi samazinās to vīrusu vairošanās un izplatība, kas skar elpceļus.

Klīniskos pētījumos ir pierādīts, ka karagināns samazina virēmiju (vīrusu skaitu) gļotādā vairāk nekā par 90 %, saīsina slimības ilgumu, ievērojami samazina recidīvu biežumu un saaukstēšanās simptomus.

Agovirax var lietot bērni no viena gada vecuma un pieaugušie, tostarp grūtnieces.

 

Kad lietot AGOVIRAX?

Uzturoties vidē, kur pastāv liels inficēšanās risks (dodoties uz masu pulcēšanās vietām — skolu, tirdzniecības centru, kino, izmantojot sabiedrisko transportu u. tml.).

Ģimenes locekļu vai kolēģu saslimšanas gadījumā.

Ceļošanas laikā (piemēram, lidojot ar lidmašīnu), kad sausā gaisa un temperatūras izmaiņu dēļ aizdegunes gļotāda kļūst sausa un palielinās risks inficēties ar elpceļu infekcijas izraisošiem vīrusiem.

Parādoties pirmajām saaukstēšanās vai gripas pazīmēm (šķavas, kakla sāpes, iesnas u. c.).

Vairāk informācijas:  www.agovirax.com

Agovirax deguna aerosols, 20ml Bezmaksas piegāde ar kurjeru visā Latvijā
Agovirax aktīvajai vielai karaginānam — sulfatētam galaktozes polimēram — piemīt plaša spektra pretvīrusu īpašības, kas apstiprinātas klīniskos pētījumos. Ka... Lasīt vairāk
1451 1233
-15%
Palīdzība Online
+371 27045782 Farmaceita konsultācijas
par medikamentu lietošanu
+371 67332273 Jautājumi par pasūtījumiem un piegādi P.-Pk. 9:00-17:00 info@menessaptieka.lv E-pasts Kontakti Mūsu rekvizīti
Loading..
Reģistrēties