Sporta entuziaste Zanda Zariņa Rešetina stāsta par saviem iepirkšanās paradumiem un vitamīniem.

18.03.2021, 15:33

Pašreizējā situācija, kuras dēļ esam spiesti pielāgoties un mainīt savus ieradumus, ir ietekmējusi arī manus iepirkšanās paradumus.

Nu jau ne tikai pārtika tiek iegādāta tiešsaistē, bet arī dažādas sadzīves preces un pat aptieku produkcija, jo tas tiešām ir ērti un ātri izdarāms, neizejot no mājas. Teikšu godīgi, esmu tā pieradusi pie mājas dzīves, ka mazliet biedē jautājums - kā būs atgriezties ierastajā ritmā?


Šoreiz parunāsim par iepirkšanās paradumiem un vitamīniem!
Jūs bieži man jautājat par vitamīniem kādus lietot. Tātad - tas, kādus vitamīnus tieši jums būtu jālieto vislabāk, domāju, pateiks Jūsu ārts, apskatot Jūsu asins analīzes. Un, ja kādi vitamīni būs deficitā, tad tie ir jāuzņem papildus. Bet padalīšos, ko tad lietoju es! 


- Omega 3 un D vitamīns ir tie, ko lietoju regulāri bez pārtraukuma. Šos divus uztura bagātinātājus pastāvīgi nepieciešams uzņemt lielākai daļai no mums, jo reti kurš ar uzturu uzņem pietiekošu daudzumu Omega 3, arī D vitamīns mūsu platuma grādos uzturošā devā jāuzņem arī vasarā. Tie ir liels atbalsts gan mūsu sirds un asinsvadu sistēmai, gan imunitātei. 
Ērtiem iepirkumiem izmantoju e - aptieku (šoreiz izmantoju @menessaptiekas www.e-menessaptieka.lv, tā ir ērti pārskatāma un vienkārši saprotama lietotājam). Būtisks ir arī piegādes ātrums - vakar no rīta veicu pasūtījumu un jau šodien to saņēmu.


Manā grozā tika Möllers zivju eļļa, bērniem Möllers Omega 3 (kopā ar D vitamīnu, tādēļ to nav nepieciešams uzņemt atsevišķi). Šo ražotāju izvēlos produkta labā sastāva dēļ un tādēļ, ka ražošanā tiek izmantota īpaša tehnoloģija un kapsulas izšķīst zarnās, nevis kuņģī, līdz ar to nav jūtama zivju garša.

Nezinu, pie vainas ir pavasaris vai tas, ka mans dzelzs līmenis ir it kā normas robežās, bet pie zemākās pieļaujamās atzīmes, jūtams pastiprināts nogurums, tādēļ pāris mēnešus savu ikdienas uzturu papildināju ar FLORDIX dzels preparātu, kas ir dabīgs, uz augu ekstraktiem veidots produkts, pateicoties glikonāta formai viegli uzsūcas organismā un (kas nav mazsvarīgi) ar patīkamu garšu!!!

Kādus papildus uztura bagātinātājus lieto Tu? Un vai līdzīgi kā es - vairāk izmanto virtuālās iegādes iespējas vai tomēr tev svarīgi produktu iegādāties klātienē?

Instagram: https://www.instagram.com/p/CMfF2jQJD4F/

MOLLERS D Vitamin Extra kapsulas, 60 gab.

Produkta ražošanā tiek izmantota NO-FLUX tehnoloģija, kuras rezultātā uzturvielas no kapsulas izdalās zarnās, nevis kuņģī, līdz ar to, lietojot produktu, nav...

Lasīt vairāk
-25%
MOLLERS D Vitamin Extra kapsulas, 60 gab.
2749 2062
FLORADIX MAGNESIUM šķīdums, 250 ml

Satur augu ekstraktus un augļu sulu koncentrātus. Magnijs veicina normālu nervu sistēmas un muskuļu darbību. Floradix Magnesium ir ērti lietojams un veicina ...

Lasīt vairāk
-15%
FLORADIX MAGNESIUM šķīdums, 250 ml
1444 1227
MOLLERS zivju eļļas kapsulas, 100 gab.

Pareizi sabalansētam uzturam būtu jānodrošina mūsu organisms ar visām nepieciešamajām barības vielām. Ikdienas pārtikā ne vienmēr pietiekamā daudzumā ir D vi...

Lasīt vairāk
MOLLERS zivju eļļas kapsulas, 100 gab.
1939
FLORADIX dzelzs šķīdums, 500 ml

FLORADIX ir uztura bagātinātājs, kas satur viegli absorbējamu dzelzi rauga ekstrakta veidā. Turklāt tas satur B vitamīnus, tostarp tiamīnu, riboflavīnu, piri...

Lasīt vairāk
-20%
FLORADIX dzelzs šķīdums, 500 ml
2521 2017

Citi raksti