Ētera balss Radio SWH Rīta šovā Tik Tik Tik - Sanda Dejus stāsta par savu produktu izvēli e-menessaptieka.lv

26.03.2021, 16:34

Kamēr saule ar mums tā negribīgi sāk sadarboties, es saņēmu lielisku piedāvājumu no mēness – no @menessaptieka – izvēlēties viņu internetaptiekā e-mēnessaptieka.lv piecus produktus, ko sirds kāro un pie viena novērtēt iepirkšanās ērtumu.

Lai arī aptiekas ir vienas no retājām iepirkšanās vietām, kas šobrīd pieejamas, nav nekādas vēlmes tur drūzmēties, kamēr iepazīstos ar produktu sastāvu, tāpēc visu izpētīt virtuāli ir ļoti ērti. Katram produktam pieejams apraksts un arī pārdevējas aptiekā nav jākavē – lasi cik tīk.

Tad nu es lasīju un atlasīju produktus, kas man, ļoti cerams, palīdzēs tikt galā ar ziemas radīto panīkumu un nogurumu:

1.      Mollers Vitamīns D. Patiesībā D vitamīnu es lietoju regulāri un izvēlēto produktu sarakstā iekļāvu tikai tāpēc ,ka iet uz beigām. Bet konkrēto Mollers produktu izvēlējos, jo šim klāt ir arī Omega-3 un K vitamīns.

2.      Pēdējā laikā bieži, paceļot acis no telefona vai datora, man paiet kāds mirklis, lai fokusētu skatienu uz kaut ko tālumā. Acis sagurst, tāpēc nolēmu pamēģināt Blue Berry tabletes, kas satur dabīgas sastāvdaļas, kas palīdz uzturēt redzi. ( Ņemot vērā, ka acis gribas atpūtināt, izvēlējos arī My Payot Regard acu krēmu. Es gan parasti esmu par slinku, lai to atcerētos uzklāt, bet varbūt izveidosies ieradums)

3.      Trešajā vietā ir produkts par, kuru esmu dzirdējusi pozitīvas atsauksmes un jau sen gribēju pamēģināt, jo man ir sausa āda -  NUXE Huile Prodigieuse Riche sausā eļļa. To var izmantot sejai, ķermenim un matiem, bet es uzsvaru likšu uz pirmajiem diviem, jo par matu sausumu nesūdzos. (Bet lai mati netiktu apdalīti, tiem izvēlējos NEW NORDIC Hair Volume šampūnu matu kuplumam)

Jāatceras, gan, ka tas ir uztura bagātinātāji, vitamīni un kosmētika neaizstāj pilnvērtīgu uzturu un miegu. Līdz veselīgam dzīvesveidam man gan vēl tālu, kur augt, bet jauki, ja kāds aicina par sevi parūpēties.

Instagram: https://www.instagram.com/p/CMzM_MwJWBN/

MOLLERS D Vitamin Extra kapsulas, 60 gab.

Produkta ražošanā tiek izmantota NO-FLUX tehnoloģija, kuras rezultātā uzturvielas no kapsulas izdalās zarnās, nevis kuņģī, līdz ar to, lietojot produktu, nav...

Lasīt vairāk
-25%
MOLLERS D Vitamin Extra kapsulas, 60 gab.
2749 2062
BLUEBERRY PLUS EYEVITAMIN tabletes, 60 gb.

Blue Berry Plus Eyevitamin tabletes satur melleņu, žibulīšu, samteņu ekstraktus, vitamīnu A, varu un cinku. Vitamīns A un cinks palīdz uzturēt normālu redzi....

Lasīt vairāk
-35%
BLUEBERRY PLUS EYEVITAMIN tabletes, 60 gb.
2245 1459
NUXE Huile Prodigieuse sausā eļļa, 50 ml

Leģendāra ādas kopšanas procedūra, izmantojot septiņas augu eļļas un 98% dabīgas sastāvdaļas, lai nodrošinātu ilgstošu sejas un ķermeņa mitrināšanu. Tā antio...

Lasīt vairāk
-20%
NUXE Huile Prodigieuse sausā eļļa, 50 ml
2599 2079
MY PAYOT Regard acu krēms, 15 ml

Acu krēms starojošam skatienam. Noņem tūsku acu zonā. Samazina piepampumu un tumšos lokus zem acīm. Izgaismo skatienu. Godži un eiterpes (“acai”) ogu ekstrak...

Lasīt vairāk
-15%
MY PAYOT Regard acu krēms, 15 ml

Izpārdots


Citi raksti