Reģistrēties
LV
Galvenā/

Šomēnes aktuāli

 • Kā parūpēties par acu veselību ilgtermiņā?
  02.10.2020
  Acis ir kā logs uz pasauli, kas ļauj ieraudzīt tās daudzveidību un krāšņumu. Taču, laikam ritot, redze, šī brīnišķīgā maņa, var pasliktināties, jo acis noveco, uz tām nelabvēlīgi iedarbojas dažādi vides faktori, ļaunumu nodara arī kaitīgie ieradumi un neveselīgs dzīvesveids. Daiva Krjaukle, Mēness aptieka farmaceite
  Lasīt vairāk
 • Rūpēs par sirdi un asinsvadiem
  02.10.2020
  „Domājot par sirds un asinsvadu stāvokli konkrētam cilvēkam, jāsāk ar ģimenes anamnēzi, ģenētiskās predispozīcijas un riska faktoru izvērtēšanu,” konkrētus padomus par sirds veselību sniedzot, atgādina Inga Orleāne, VCA AURA dienas stacionāra vadītāja. Ārstes teikto papildina „Mēness aptiekas” farmaceites Ievas Virzas ieteikumi profilaksei.
  Biežākais nāves iemesls Latvija joprojām ir sirds un asinsvadu slimības, tādēļ uzraudzīt šīs dzīvībai svarīgās sistēmas veselību ir sevišķi būtiski.
  Lasīt vairāk
 • Kādēļ satraukties par ilgāku nekustīgu sēdēšanu?
  02.10.2020
  Kas īsti notiek ar mūsu ķermeni pēc ilgstošas sēdēšanas, un kādēļ par to patiešām būtu jāuztraucas – noskaidrojam kopā ar VCA fizikālās medicīnas un rehabilitācijas ārsti Gunu Vītoliņu.
  Lasīt vairāk
 • Ko darīt, ja gadījusies neliela trauma
  02.10.2020
  Neatkarīgi no tā, cik nopietna ir trauma, jāievēro pirmās palīdzības principi. Kā rīkoties nelielu sadzīvisku traumu – sasitumu, mežģījumu, sastiepumu un ādas bojājumu – gadījumos stāsta Mēness aptieka farmaceite Ieva Virza.

  Lasīt vairāk
 • Ak, šie sāpošie zobi!
  02.10.2020
  „Ļoti sāp zobs, lūdzu, iesakiet kaut ko pret sāpēm!” tas ikdienā aptiekā ir tik bieži dzirdēts lūgums farmaceitam. Tieši mutes dobuma infekcijas un dažādas iekaisuma slimības ir viens no biežākajiem iemesliem, kā dēļ pacienti dodas uz aptieku. Zobu sāpēm nav vecuma ierobežojumu – tās piemeklē kā pavisam jaunu, tā vecāka gadagājuma pacientu. Ir reizes, kad sāpju dēļ pacients ir spiests atlikt ikdienas plānus un doties pie speciālistiem.
  Suzanna Karīna Žīra, Mēness aptieka farmaceite.
  Lasīt vairāk
 • Mazāk stresa – vairāk prieka un veselības
  02.10.2020
  Stress ir dabiska fiziskā un mentālā reakcija uz dažādiem dzīves notikumiem. Tie var būt patīkami vai arī tādi, kas izraisa nepatīkamas emocijas. Vairāk negatīvu notikumu, augstāks stresa līmenis, un jo ilgstošāks ir stress, jo tas bīstamāks veselībai.
  Valērija Makšāne, Mēness aptieka farmaceite.
  Lasīt vairāk
Palīdzība Online
67332273 Jautājumi par pasūtījumiem un piegādi.
P.-Pk. 9:00-17:00.
8555 Farmaceita konsultācija par zāļu lietošanu un recepšu zāļu piegādi, WhatsApp: +371 27050849
P.-Pk. 9:00-18:00
info@menessaptieka.lv E-pasts Kontakti Mūsu rekvizīti
Loading..
Reģistrēties