Reģistrēties
LV
Galvenā/

Šomēnes aktuāli

 • Kas ir Omega-3 ?
  25.11.2020
  Omega-3 ir polinepiesātināto taukskābju (PUFA) klase. Ir zināms, ka PUFA kopumā veicina sirds un asinsvadu sistēmas veselību. Ir trīs galvenie omega-3 veidi: alfa-linolēnskābe (ALA), eicosapentoēnskābe (EPA) un dokosaheksoēnskābe (DHA). Stāsta  Jānis Stašulis, Mēness aptieka farmaceits.
  Lasīt vairāk
 • Normāla holesterīna līmeņa atslēga – Colenorm Plus
  25.11.2020
  Viens no aktuālākajiem jautājumiem par cilvēka veselību joprojām ir saistīts ar sirds un asinsvadu veselību, kas ir cilvēka dzīves kvalitātes pamatvērtība. Tas ir pamats visam. Veicot konsultatīvu sarunu ar „Mēness aptiekas’’ farmaceiti Ēriku Pētersoni, tika noskaidrots, ka “Lai saglabātu labu veselību, tostarp stipru sirdi, un novērstu saslimšanas riskus, profilaksei ir ļoti liela nozīme.’’ Tātad, kontrolējot savu sirds un asinsvadu veselību ikdienā ar regulāru pārbaužu palīdzību, uztura bagātinātājiem un citām profilaktiskām pieejām, varam veicināt sev veselāku un ilgāku mūžu.
  Lasīt vairāk
 • Iepazīsties ar Korejas kosmētikas līniju – DEWYTREE
  25.11.2020
  Visiem ir labi zināms, ka mūsu dzīvesveida sekas atspoguļojas uz ādas. Pēc pārmērīgas sauļošanās parādās krunciņas un pigmentācija, no miega trūkuma – zili riņķi zem acīm, bet no nepareiza un nesabalansēta uztura paliek sausa āda.Pēdējo gadu laikā arvien biežāk var novērot Korejas kosmētikas popularitātes uzplaukumu. Tas, galvenokārt, saistīts ar kosmētikas augsto kvalitāti, neparastiem līdzekļiem, kā arī ne mazāk svarīgu faktoru – pieejamu cenu. Ne velti par Korejas kosmētiku ir apgalvojums – no gliemeža gļotas līdz skaistuma avotam ir tikai viens solis. Daudzas sievietes ir iecienījušas Korejas kosmētikas līniju – DEWYTREE . Kāpēc?
  Lasīt vairāk
 • Klepus simptomi, ārstēšana un kam jāpievērš īpaša uzmanība!
  25.11.2020
  „Klepus ir viens no biežākajiem simptomiem, ar kādiem saaukstēšanās periodos pacienti pēc palīdzības vērās pie farmaceita,” stāsta „Mēness aptiekas” farmaceite Brigita Jaunušāne. „Nu to vairs nevajadzētu darīt, vispirms ir jākonsultējas ar ārstu, jo vairāki tipiski bronhīta, astmas un pneimonijas simptomi ir arī viena no galvenajām Covid-19 pazīmēm, proti, klepus, temperatūra, elpas trūkums un spiediena sajūta krūtīs. Ir bīstami ārstēties pašiem, vadoties tikai pēc tā, kā jūtaties. Tāpēc, lai būtu drošībā, zvaniet savam ārstam, pārrunājiet simptomus un vienojieties par turpmāku rīcību.”
  Tikai tad, kad noskaidrots, kas pie vainas un saņemtas ārsta rekomendācijas, var ķerties ārstēt klepu. Apskatīsim divas biežākās kaites, kuras saistītas ar nepatīkamo organisma aizsargmehānisma izpausmi – klepu.
  Lasīt vairāk
 • Krūts vēža paciente Tatjana Gabrusenoka: „Ikviena dzīvība ir mediķu un Dieva rokās”
  25.11.2020
  „Mēs, sievietes, rūpes par savu veselību bieži atstājam otrajā plānā. Vienmēr svarīgāka ir ģimene un darbs, tikai pēc tam es pati, jo šķiet, ka es jau ar visu tikšu galā.” Tā stāsta Tatjana Gabrusenoka. Viņai šobrīd ir 62 gadi, un Tatjana jau vairāk nekā divus gadus cīnās ar diagnozi „vēzis”. Saņem invaliditātes pensiju 200 eiro mēnesī un ļoti cer, ka mediķu ārstēšanās rekomendācijas un līdzcilvēku atbalsts viņai palīdzēs uzvarēt agresīvo slimību.
  Lasīt vairāk
 • Krūts vēža paciente Elēna Rituma lūdz sabiedrības atbalstu!
  25.11.2020
  „Kāpēc lai cilvēki palīdzētu tieši tev?” Šis jautājums, kuru kāds bija uzdevis Elēnai, nebūt nav viegli atbildams. Jā, kāpēc tieši tev? Vai gan cīņa par tiesībām dzīvot ir kā dalība konkursā? Kurš uzrakstīs skaistākus, aizkustinošākus vārdus, tiks pie cerības uz veselību un dzīvi? Elēnai ir 47 gadi, un viņai diagnosticēts trīskārši negatīvs krūts vēzis, kuram valsts neapmaksā ārstēšanu.
  Lasīt vairāk
 • Vēlreiz par cukura diabētu!
  25.11.2020
  Par šo slimību runā un raksta tik bieži, ka tev var šķist – kurš gan to nezina? Taču saslimstība ar cukura diabētu nemazinās, tāpēc izlasi uzmanīgi! Un, ja nepieciešams, rīkojies! Vadims Brižaņs, Mēness aptiekas farmaceits.
  Lasīt vairāk
 • Dabīgās eļļas ķermeņa ādas kopšanai un striju profilaksei
  25.11.2020
  Ādas kopšanas līdzekļu sortiments ir ļoti plašs un bagāts ar dažādiem komponentiem, un neatņemama nozīme to starpā ir dabīgām eļļām. Bieži vien eļļas var arī pievienot kā papildus komponentu jau esošam ādas kopšanas līdzeklim vai lietot vienas pašas. Šīs dabīgās eļļas ir augu ekstrakti, kas pamatā tiek iegūti no ziediem, lapām vai sēklām. Katrai dabīgai eļļai piemīt noteikti efekti, tādēļ svarīgas ir gan šo eļļu īpašības, gan pašas ādas tips un vajadzības.
  Lasīt vairāk
 • Tavs 30 dienu plāns stresa uzvarēšanai!
  25.11.2020
  Stresu, satraukumu un trauksmi ilgtermiņā ir iespējams mazināt, plānojot savu laiku, kvalitatīvi izguļoties, izvērtējot stresa situācijas un ievērojot veselīgu dzīvesveidu. Ir jācenšas atrast iemeslu, kas spēj radīt stresa lēkmes, un jāizvairās no šiem “kairinošiem” faktoriem. Tomēr, jJa dabīgā veidā neizdodas atbrīvoties no stresa, aptiekā ir pieejams plašs sortiments ar dažādiem stresu mazinošiem līdzekļiem.
  Lasīt vairāk
 • Liposomālā dzelzs deficīta mazināšanai organismā
  25.11.2020
  Mūsdienās bieži cilvēkiem tiek novērots pazemināts dzelzs līmenis asinīs. Tas ir stāvoklis cilvēka organismā, kad samazinās hemoglobīna līmenis asinīs. Dzelzs deficīts 21. gadsimtā ir ļoti izplatīts un tas skar visas vecuma grupas. Vairumā gadījumu, tikai tad, kad sajūtam, ka veselības stāvoklis sāk pasliktināties, meklējam speciālista palīdzību.
  Lasīt vairāk
 • 1/2
Palīdzība Online
67332273 Jautājumi par pasūtījumiem un piegādi.
P.-Pk. 9:00-17:00.
8555 Farmaceita konsultācija par zāļu lietošanu un recepšu zāļu piegādi, WhatsApp: +371 27050849
P.-Pk. 9:00-18:00
info@menessaptieka.lv E-pasts Kontakti Mūsu rekvizīti
Loading..
Reģistrēties