SCHOLL kārpu piesaldēšanas līdzeklis, 80 ml

RECKITT BENCKISER

SCHOLL kārpu piesaldēšanas līdzeklis, 80 ml

RECKITT BENCKISER

Kārpu piesaldēšanas līdzeklis likvidē kārpas jau pēc 1 apstrādes reizes.

Skaits:
€ 2619
Produktu cenas internetā un aptiekās var atšķirties. Produkta attēls var atšķirties no reālā produkta izskata.
Pieejamība

Ir noliktavā

Piegāde
  • BEZMAKSAS piegāde 232 aptiekās Latvijā.
  • Omniva pakomāti – 1,99 EUR. Bezmaksas piegāde virs 29,99 EUR.
  • Circle K DUS stacijās – 1,85 EUR. Bezmaksas piegāde virs 29,99 EUR.
  • Latvijas Pasta pakomāti – 1,85 EUR. Bezmaksas piegāde virs 29,99 EUR.
  • Piegāde ar kurjeru – 2,50 EUR. Bezmaksas piegāde virs 40,00 EUR.

Kārpu piesaldēšanas līdzeklis likvidē kārpas jau pēc 1 apstrādes reizes. To lieto gan parasto, gan plakano kārpu noņemšanai.

Kārpu piesaldēšanas līdzeklis likvidē kārpas jau pēc 1 apstrādes reizes. Tas ir efektīvs un viegli lietojams. To lieto gan parasto, gan plakano kārpu noņemšanai. Scholl kārpu piesaldēšanas un noņemšanas līdzeklis iedarbojas, ātri piesaldējot kārpu, kā to dara veselības aprūpes speciālisti. Kārpas izraisa vīrusi. Scholl kārpu piesaldēšanas un noņemšanas līdzeklis satur dimetilētera un propānētera maisījumu, kas āri sasaldē kārpu un vīrusu inficētās šūnas atmirst. Pēc lietošanas, ap kārpu dažu dienu laikā vajadzētu izveidoties mazai tulznai. Kārpa parasti nokrīt pēc 10-14 dienām un tās vietā ataug vesela āda. Sargāt no bērniem. Pirms lietošanas izlasiet norādījumus. Tikai ārīgai lietošanai. Uzglabāt vēsā vietā. Nepakļaut temperatūrai, kas pārsniedz 50°C. Nepieļaujiet nokļūšanu acīs. Izmantot tikai labi vēdināmās telpās. Neizsmidzināt tieši uz ādas. Lietojiet katrā apstrādes reizē jaunu aplikatoru. Ja jums ir vairākas kārpas cieši blakus viena otrai, vienā reizē apstrādājiet tikai vienu no tām. Otru apstrādājiet atsevišķi pēc 2 nedēļām. Produkts nav piemērots: Diabēta slimniekiem un cilvēkiem ar vāju asins cirkulāciju, bērniem, kas jaunāki par 4 gadiem, grūtniecēm un mātēm, kas baro bērnu ar krūti. Ja jūtat kairinājumu, pārtrauciet lietošanu.

Forma kārpu piesaldēšanas līdzeklis
Vecums Pieaugušajiem
Produkta veids Medicīnas un rūpnieciskas preces

Pirms lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas norādījumus. Ievietojiet aplikatoru baltās plastmasas galviņas atverē. Novietojiet flakonu vertikāli uz apklāta galda vai citas izturīgas virsmas. Neturiet to pie sejas, virs ķermeņa vai apģērba. Uzlieciet aerosola galviņu uz flakona, kā rādīts attēla, tā lai aplikators tiek ievietots plastmasas trauciņā, kas piestiprināts pie flakona sāniem. Turot flakonu vertikāli, spēcīgi nospiediet aerosola galviņu un turiet to 5 sekundes. Noņemiet no flakona aerosola galviņu kopā ar aplikatoru. Nepieļaujiet šķidrumam nokļūt uz jūsu ādas un neturiet to blakus acīm. Pirms aplikatora pielikšanas pie kārpas, UZGAIDIET 15 sekundes, turot aplikatoru uz leju. Tas ļaus šķidrumam sakrāties aplikatora galiņā un sasniegt piesaldēšanai nepieciešamo temperatūru. Turot aplikatoru uz leju, viegli pielieciet aplikatora galiņu kārpas centram uz vismaz 30 sekundēm, bet nepārsniedzot 40 sekundes. Nespiediet. Pēc tam izmetiet aplikatoru.

Dimethyl Ether, Propane, Isobutane.

Jums ir ieteikums vai jautājums?

Rakstiet mūsu farmaceitam, izmantojot zemākesošo formu.

Atstājiet savu atsauksmi