Reģistrēties
LV
Katalogs/Saaukstēšanās un sāpes/Paaugstināta temperatūra/

Tabletes

PARACETAMOL ACTAVIS 500 mg tabletes, 20 gab.
Paracetamol Actavis lieto, lai atvieglotu vieglas līdz vidēji smagas sāpes un atvieglotu drudža simptomus. Paracetamol Actavis var lietot simptomātiskai galv... Lasīt vairāk
209 Atvērt
Zāļu nepamatota lietošana ir kaitīga veselībai!
PARACETAMOL GRINDEKS 500 mg tabletes, N20
Paracetamol?Grindeks 500 mg tabletes ir zāles ar temperatūru mazinošu un sāpes remdinošu darbību.Tās lieto drudža un nelielu sāpju gadījumā. Lasīt vairāk
Jauna cena
379 Atvērt
Zāļu nepamatota lietošana ir kaitīga veselībai!
DALERON COLD 3 apvalkotās tabletes, 24 gb.
Daleron COLD3 ir kombinēts paracetamola, pseidoefedrīna hidrohlorīda un dekstrometorfāna hidrobromīda preparāts. Paracetamols samazina drudzi un atvieglo sāp... Lasīt vairāk
Jauna cena
644 Atvērt
Zāļu nepamatota lietošana ir kaitīga veselībai!
PARACETAMOL GRINDEKS 500 mg tabletes, 10 gab.
Paracetamol‑Grindeks 500 mg tabletes ir zāles ar temperatūru mazinošu un sāpes remdinošu darbību. Tās lieto drudža un nelielu sāpju gadījumā.  Ja, ārstējotie... Lasīt vairāk
214 Atvērt
Zāļu nepamatota lietošana ir kaitīga veselībai!
EFFERALGAN 500 mg putojošās tabletes, 16 gab.
Efferalgan ir zāles vieglu un mērenu sāpju un/vai drudža ārstēšanai. Efferalgan ir putojošo tablešu veidā, kas nozīmē to, ka tiklīdz Jūs to izšķīdināt ūdenī,... Lasīt vairāk
235 Atvērt
Zāļu nepamatota lietošana ir kaitīga veselībai!
DALERON COLD 3 apvalkotās tabletes, 12 gb.
Daleron COLD3 ir kombinēts paracetamola, pseidoefedrīna hidrohlorīda un dekstrometorfāna hidrobromīda preparāts. Paracetamols samazina drudzi un atvieglo sāp... Lasīt vairāk
444 Atvērt
Zāļu nepamatota lietošana ir kaitīga veselībai!
ASPIRIN-C putojošās tabletes, 10 gab.
Aspirin C ir pretsāpju un temperatūru pazeminošs līdzeklis, kuru lieto simptomātiskai galvas, zobu, kakla, menstruāciju, muskuļu un locītavu, muguras sāpju u... Lasīt vairāk
514 Atvērt
Zāļu nepamatota lietošana ir kaitīga veselībai!
NUROFEN ANTIGRIP 200 mg/30 mg apvalkotās tabletes, 12 gab.
Nurofen Antigrip satur ibuprofēnu, kas pieder nesteroīdo pretiekaisuma līdzekļu (NPL) grupai. NPL līdzekļi sniedz atvieglojumu, mainot organisma atbildes rea... Lasīt vairāk
396 Atvērt
Zāļu nepamatota lietošana ir kaitīga veselībai!
PARAMAX RAPID 500 mg tabletes, 10 gab.
PARAMAX lieto īslaicīgai drudža un vieglu vai vidējas intensitātes sāpju – galvassāpju, zobu sāpju, menstruālu sāpju, muskuļu, locītavu, postoperatīvu sāpju ... Lasīt vairāk
117 Atvērt
Zāļu nepamatota lietošana ir kaitīga veselībai!
COLDREX tabletes, 12 gb.
Tabletes īslaicīgai lietošanai, lai mazinātu saaukstēšanās un gripas simptomus, ieskaitot galvassāpes, iekaisuša kakla sāpes, apgrūtinātu elpošanu caur degun... Lasīt vairāk
432 Atvērt
Zāļu nepamatota lietošana ir kaitīga veselībai!
THERAFLU cietās kapsulas, 16 gab.
Theraflu 500 mg/6,1 mg/100 mg cietās kapsulas lieto īslaicīgai saaukstēšanās, drudža un gripas simptomu atvieglošanai. Šie simptomi ir vieglas līdz mērenas s... Lasīt vairāk
606 Atvērt
Zāļu nepamatota lietošana ir kaitīga veselībai!
GRIPPOSTAD C kapsulas, 24 gb.
Paredzēts ar saaukstēšanos saistītu simptomu (piemēram, galvassāpju un locekļu sāpju, aizlikta deguna, sausa klepus), kas rodas vienlaicīgi, īslaicīgai mazin... Lasīt vairāk
655 Atvērt
Zāļu nepamatota lietošana ir kaitīga veselībai!

Ieteiktie produkti

Iespējams, jūs interesēs arī šīs preces

  • Pirktākais
  • Iesakām
VICHY antiperspirants pret spēcīgu svīšanu, 50 ml
Hipoalerģisks pretsviedru dezodorants, kas nodrošina aizsardzību pret pārmērīgu svīšanu 48 stundu garumā. Piemērots jutīgai ādai gan vīriešiem, gan sievietēm... Lasīt vairāk
872 610 Atvērt
-30%
ARTROVERON kapsulas 5in1, 90 gab.
ARTROVERON ir aktīvo vielu komplekss, kas papildina organismā esošo vielu darbību. Glikozamīns ir viena no locītavu skrimšļu komponentēm. Hondroitīns ir dabī... Lasīt vairāk
Pērkot 2 iepakojumus, maksā tikai par 1
2366 Atvērt
Uztura bagātinātājs! Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.
1=2
FUNGOUT otiņa nagu sēnītei, 5 ml
Ārstē sēnītes skartus nagus:• aptur nagu sēnītes izraisītāju augšanu;• uzlabo nagu izskatu un mazina nagu krāsas pārmaiņas;• klīniski efektīvs sastāvs;• redz... Lasīt vairāk
1186 949 Atvērt
-20%
Jonax NAKTSSVECES EĻĻA kapsulās, 60 gab.
Naktssveces eļļa satur gamma-linolēnskābi (GLS) – omega-6 grupas polinepiesātinātu taukskābi. Lasīt vairāk
Pērkot 2 iepakojumus, maksā tikai par 1
1125 Atvērt
Uztura bagātinātājs! Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.
1=2
VICHY Mineral 89 ādu stiprinošs koncentrāts, 50 ml
 Vichy Laboratorijas ir pārveidojuši Vichy termālo ūdeni ādu kopjošā produktā, savienojot to ar hialuronskābi un dažiem nepieciešamajiem ingredientiem, izvei... Lasīt vairāk
Samazināta cena
1699 Atvērt
MOLLERS MAGNE ACTIVE kapsulas, 100 gab.
Mollers Magne Active zivju eļļa, 100 kapsulas. Magnijs veicina normālu nervu sistēmas darbību un psiholoģiskās funkcijas, palīdz samazināt nogurumu un nespēk... Lasīt vairāk
2150 1290 Atvērt
Uztura bagātinātājs! Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.
-40%
NATEO FORTE D3 pilieni, 10 ml
NATEO D pilieni FORTE ir speciāli radīti, lai nodrošinātu nepieciešamā D vitamīna daudzuma uzņemšanu. D vitamīns veicina normālu imūnsistēmas darbību, palīdz... Lasīt vairāk
Samazināta cena
551 Atvērt
Uztura bagātinātājs! Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.
SINUNORM kapsulas, 30 gab.
Dabīgus augu ekstraktus saturošs produkts, kas iedarbojas vienlaicīgi gan uz augšējiem (deguns un tā blakusdobumi), gan apakšējiem (bronhi) elpceļiem. Sastāv... Lasīt vairāk
Pērkot 2 iepakojumus, maksā tikai par 1
794 Atvērt
Uztura bagātinātājs! Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.
1=2
MAX D3 pilieni, 10ml
D vitamīns veicina kalcija un fosfora normālu uzsūkšanos, palīdz uzturēt normālu kalcija līmeni asinīs, kaulu un zobu veselību, muskuļu darbību, veicina norm... Lasīt vairāk
Samazināta cena
636 Atvērt
Uztura bagātinātājs! Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.
MAGNESIUM B6 MAX tabletes, 60 gb.
Magnijs un B6 vitamīns sekmē normālu nervu sistēmas darbību un psiholoģiskās funkcijas, palīdz samazināt nogurumu un nespēku un nodrošināt normālu enerģijas ... Lasīt vairāk
1056 Atvērt
Uztura bagātinātājs! Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.
ESPRICO kapsulas, 60 gb.
ESPRICO® satur svarīgas uzturvielas: omega-3 un omega-6 taukskābes, kā arī magniju un cinku, kuri ir nozīmīgi bērna nervu sistēmai, lai aktīvi veicinātu dabi... Lasīt vairāk
1761 Atvērt
Uztura bagātinātājs! Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.
BIOACTIVE SELENIUM + ZINC tabletes, 90 gab.
Bioactive Selenium® + Zinc satur vitamīnus un minerālvielas. Organiskas formas selēns, kā arī cinks un vitamīni A, B6 un C veicina normālu imūnsistēmas darbī... Lasīt vairāk
2676 Atvērt
Uztura bagātinātājs! Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.
BIODERMA Sebium Global intensīvi attīrošs krēms ādai ar noslieci uz piņņu veidošanos, 30 ml
Sébium Global bioloģiski iedarbojas uz jebkura veida piņņu cēloņiem un izpausmēm. Pateicoties inovatīvajai SeboRestore tehnoloģijai, tiek noturīgi atjaunots ... Lasīt vairāk
1739 1304 Atvērt
-25%
OSСILLOCOCCINUM zirnīši, 30 gb.
OSCILLOCOCCINUM zirnīši vienas devas iepakojumā ir homeopātiskas zāles, ko lieto gripas simptomu, tādu kā drudzis, drebuļi, sāpes, simptomātiskai ārstēšanai.... Lasīt vairāk
Jauna cena
2689 Atvērt
Zāļu nepamatota lietošana ir kaitīga veselībai!
ENGYSTOL tabletes, 50 gb.
Engystol tabletes ir homeopātiskas zāles organisma nespecifisko aizsargspēju veicināšanai, īpaši gripas un citu vīrusu izraisītu slimību gadījumā. Lasīt vairāk
656 Atvērt
Zāļu nepamatota lietošana ir kaitīga veselībai!
GRIPP-HEEL tabletes, 50 gb.
Gripp-Heel ir homeopātiskas zāles, ko lieto gripas un gripveida infekciju gadījumā. Ilgstošu simptomu, elpas trūkuma, strutainu krēpu, drudža vai sāpīgas elp... Lasīt vairāk
560 Atvērt
Zāļu nepamatota lietošana ir kaitīga veselībai!
Palīdzība Online
67332273 Jautājumi par pasūtījumiem un piegādi.
P.-Pk. 9:00-17:00.
8555 Farmaceita konsultācija par zāļu lietošanu un recepšu zāļu piegādi, WhatsApp: +371 27050849
P.-Pk. 9:00-18:00
info@menessaptieka.lv E-pasts Kontakti Mūsu rekvizīti
Loading..
Reģistrēties