Главная/Каталог/При простуде и боли/От боли/Боли различного характера/Содержащие парацетамол/Saridon tabletes, N10
Каталог
ДОБАВИТЬ В КОРЗИНУ

Saridon tabletes, N10

211
ДОБАВИТЬ В КОРЗИНУ
Товар в корзине
Внимательно прочитайте инструкцию к применению!
Консультируйтесь с врачом или фармацевтом о применении лекарств.
Необоснованное употребление лекарств вредно для здоровья!
  • Описание
  • Инструкция
  • Состав
  • Задать вопрос
  • Saridon ir pretsāpju līdzeklis. Tas remdē vieglas un vidēji smagas sāpes un mazina drudzi. To lieto vieglu un vidēji smagu galvassāpju, zobu sāpju, menstruāciju perioda sāpju, reimatisku sāpju, pēcoperācijas sāpju, kā arī sāpju un drudža remdēšanai saaukstēšanās slimību gadījumā.

     

  • Reizes deva pieaugušajiem ir 1-2 tabletes; 12-16 g.v. pusaudžiem – 1 tablete. Vajadzības gadījumā 24 stundu laikā šo devu var atkārtot trīs reizes.

  • Aktīvās vielas: katra tablete satur 250 mg paracetamola (paracetamolum), 150 mg propifenazona (propyphenazonum), 50 mg kofeīna (coffeinum).

    Citas sastāvdaļas ir mikrokristāliskā celuloze, formaldehīda kazeīns, kukurūzas ciete, talks, magnija stearāts, koloidāls bezūdens silīcija dioksīds, hipromeloze.

Share
  • ПОПУЛЯРНЫЕ
  • РЕКОМЕНДУЕМЫЕ
NO-SPA tabletes satur drotaverīna hidrohlorīdu, kas ir spazmolītisks līdzeklis. Tas atslābina gludo muskulatūru kuņģa-zarnu traktā, žultsceļos, urīnceļos, dzimuЧитать подробнее
367
Необоснованное употребление лекарств вредно для здоровья
OMEIRA satur aktīvo vielu omeprazolu. Tas pieder zāļu grupai, ko sauc par „protonu sūkņa inhibitoriem”. Šīs zāles iedarbojas, samazinot Jūsu kuņģa izdalītās skāЧитать подробнее
351
Необоснованное употребление лекарств вредно для здоровья
Пищевая добавка не заменяет полноценное питание
Быстрая помощь в случае острого и  аллергического ринита, синусита и при остром воспалении среднего уха.  Galazolin 0,1%  взрослым, 0,05% детям сЧитать подробнее
190
Необоснованное употребление лекарств вредно для здоровья
Ibuprofen Jonax pieder zāļu grupai, ko sauc par nesteroīdajiem pretiekaisuma līdzekļiem (NPL). Šīs grupas zāles mazina sāpes, iekaisumu un drudzi. Ibuprofen JonЧитать подробнее
346
Необоснованное употребление лекарств вредно для здоровья
Mezym 10 000 V tablešu sastāvā ir cūkas aizkuņģa dziedzera pulveris. Mezym 10 000 V tabletes lieto gadījumos, kad ir aizkuņģa dziedzera gremošanas fermentu veidЧитать подробнее
299
Необоснованное употребление лекарств вредно для здоровья
Tavegyl satur aktīvo vielu klemastīnu, kas ir prethistamīna līdzeklis, ko lieto alerģijas simptomu mazināšanai. Tavegyl neitralizē histamīna darbību, kas ir vieЧитать подробнее
598
Необоснованное употребление лекарств вредно для здоровья
Paracetamol Sopharma analgētisks un pretdrudža līdzeklis sāpju un drudža simptomu atvieglošanai. Šo zāļu darbības mehānisms ir saistīts ar prostaglandīnu sintēzЧитать подробнее
161
Необоснованное употребление лекарств вредно для здоровья
Против боли и жара. Таблетки применяют детям с 6 лет (от 20 кг) и взрослым.Читать подробнее
189
Необоснованное употребление лекарств вредно для здоровья
Paracetamol?Grindeks 500 mg tabletes ir zāles ar temperatūru mazinošu un sāpes remdinošu darbību.Tās lieto drudža un nelielu sāpju gadījumā.  Читать подробнее
196
Необоснованное употребление лекарств вредно для здоровья
Nervo Max ir vitamīnu, minerālvielu un augu aktīvo vielu komplekss normālai nervu sistēmas darbībai un veselīgam miegam, papildināts ar aminoskābēm. Sastāvā esЧитать подробнее
808
Пищевая добавка не заменяет полноценное питание
Салфетки для ежедневной гигиены век, чувствительной кожи при синдроме сухого глаза, дисфункции мейбомиевих желез, при ношении контактних линз и уход за веками пЧитать подробнее
1087
OMEGA-3 PREMIUM zivju eļļa 1000 mg ar attīrītu zivju eļļu un koncentrētu Omega 3 taukskābju saturu papildina ikdienas uzturu ar omega-3 grupas taukskābēm - eikoЧитать подробнее
1407
Пищевая добавка не заменяет полноценное питание
Kalcijs palīdz nodrošināt normālu muskuļu darbību, normālu nervu impulsu pārvadi, tas ir nepieciešams kaulu un zobu veselības uzturēšanai. D vitamīns palīdz nodЧитать подробнее
912
Пищевая добавка не заменяет полноценное питание
Putojošas tabletes ar apelsīnu un mandarīnu garšu, kas satur 1000 mg C vitamīna. Vitamīns C veicina normālu imūnsistēmas darbību.Читать подробнее
570
Пищевая добавка не заменяет полноценное питание
Uztura bagātinātājs ar zivju eļļu un monakolīnu K. No sarkanā rauga rīsiem iegūtais monakolīns K palīdz uzturēt normālu holesterīna līmeni asinīs, lieЧитать подробнее
1479
Пищевая добавка не заменяет полноценное питание
Unikāla vitamīnu un minerālvielu kombinācija sievietēm ar biotīnu, kas palīdz uzturēt matu un ādas veselību. Varš veicina normālu ādas un matu pigmentāciju. SasЧитать подробнее
1745
Пищевая добавка не заменяет полноценное питание
Magnijs un B6 vitamīns palīdz samazināt nogurumu un nespēku, palīdz nodrošināt normālu enerģijas ieguves vielmaiņu, veicina normālu nervu sistēmas darbību un noЧитать подробнее
1171
Пищевая добавка не заменяет полноценное питание
Specializēts vitamīnu un minerālvielu komplekss vīriešiem ar Sibīrijas žeņšeņa ekstraktu. Satur cinku, kas veicina normālu auglību un reprodЧитать подробнее
1745
Пищевая добавка не заменяет полноценное питание
Помощь Онлайн
+371 27045782 Консультации фармацевта +371 67332273 Раб.дни: 9.00-17.00 info@menessaptieka.lv Эл. почта О нас Наши реквизиты
Loading..
RU
Регистрация