Reģistrēties
LV
Galvenā/

Raksti

 • Vai zivju eļļa var palīdzēt aizsardzībā pret Covid-19?
  23.01.2021
  Oslo Universitātes slimnīcas (Rikshospitalet) pētnieki ir atklājuši, ka mencu aknu eļļai varētu būt potenciāls samazināt risku inficēties ar Covid-19. Vienā no lielākajiem klīniskajiem pētījumiem Norvēģijas vēsturē tiks noskaidrots, vai no saslimšanas pasargā pati zivju eļļa, vai tās lietotāju veselīgais dzīvesveids kopumā.
  Lasīt vairāk
 • „Mēness aptiekā” pieaug pieprasījums recepšu zāļu piegādei uz mājām
  23.01.2021
  „Mēness aptieka” palīdz atrisināt recepšu zāļu piegādi un saņemšanu cilvēkiem, kam ir sarežģīti to izdarīt aptiekā. Ar jauno gadu par 20% ir pieaudzis to klientu skaits, kuri „Mēness aptiekā” izmanto šo pakalpojumu.
  Lasīt vairāk
 • D VITAMĪNA SVARĪGUMS!
  23.01.2021
  Kāpēc D vitamīns ir tik īpašs?

  Noteikti esat pamanījuši, ka katru gadu ziemas laikā uzmanības centrā nonāk D vitamīns. Tas ir izskaidrojams ar to, kā cilvēks dabīgā ceļā šo vitamīnu var uzņemt.
  Lasīt vairāk
 • Lielākā daļa Latvijas iedzīvotāju dzelzs līmenim organismā neseko.
  23.01.2021
  Par dzelzs līmeni savā organismā nav informēti un tam līdzi neseko 64% Latvijas iedzīvotāji. Lielākā daļa no viņiem (35%) vienkārši nav interesējušies par šādu analīžu veikšanu, bet 29% jūtas labi, tāpēc neuzskata par nepieciešamu veikt papildu pārbaudes, rāda pētījumu aģentūras “Norstat” un “Mēness aptiekas” novembrī veiktā Latvijas iedzīvotāju aptauja.
  Lasīt vairāk
 • LYLsunD3- papildus jauda imunitātei!
  23.01.2021
  Pagātnē palikuši tie laiki, kad D vitamīna trūkums organismā tika saistīts tikai ar rahīta draudiem un skeleta attīstības traucējumiem. Pētījumi apliecinājuši, ka šim vitamīnam piemīt daudz lielāka nozīme ikdienas dzīves kvalitātes nodrošināšanā, kā arī visa organisma imunitātes uzlabošanā. Ir pierādīts, ka optimāls D vitamīna līmenis organismā palīdz mazināt iespēju saslimt ar elpceļu un respiratorajām saslimšanām, kā arī samazināt slimošanas ilgumu un komplikāciju smagumu.
  Lasīt vairāk
 • Atrodiet to, kas Jums der vislabāk!
  23.01.2021
  Pateicoties simboliem, Jums būs vieglāk izvēlēties Jūsu vajadzībām atbilstošus prezervatīvus.
  Lasīt vairāk
 • Pulsa oksimetrs. Kāpēc tas var noderēt?
  23.01.2021
  Skābekļa līmenim asinīs ir liela nozīme, lai gan tas ir tikai viens no veselībai un pat dzīvībai svarīgiem organisma stāvokļa mērījumiem. Jo īpaši, Covid-19 pandēmijas laikā.
  Lasīt vairāk
 • Rūpēs par drošāku ikdienu, „Mēness aptieka” aizsāk akciju „Sargi sevi, sargi citus!”
  23.01.2021
  Aicinot iedzīvotājus izmantot visas pieejamās iespējas drošai ikdienai un veselības saglabāšanai, „Mēness aptieka” ar 1. decembri aizsāk rūpju akciju „Sargi sevi, sargi citus!” „Mēness aptieka” farmaceiti ir sakomplektējuši veselībai noderīgu aptiekas produktu paku, ko pirmssvētku laikā var iegādāties dāvanai tuviniekiem. Turklāt katram lielākam pirkumam „Mēness aptiekā” decembrī tiks pievienots ērti lietojams gels roku tīrīšanai ar antibakteriālu iedarbību.
  Lasīt vairāk
 • Kas ir Omega-3 ?
  23.01.2021
  Omega-3 ir polinepiesātināto taukskābju (PUFA) klase. Ir zināms, ka PUFA kopumā veicina sirds un asinsvadu sistēmas veselību. Ir trīs galvenie omega-3 veidi: alfa-linolēnskābe (ALA), eicosapentoēnskābe (EPA) un dokosaheksoēnskābe (DHA). Stāsta  Jānis Stašulis, Mēness aptieka farmaceits.
  Lasīt vairāk
 • Iepazīsties ar Korejas kosmētikas līniju – DEWYTREE
  23.01.2021
  Visiem ir labi zināms, ka mūsu dzīvesveida sekas atspoguļojas uz ādas. Pēc pārmērīgas sauļošanās parādās krunciņas un pigmentācija, no miega trūkuma – zili riņķi zem acīm, bet no nepareiza un nesabalansēta uztura paliek sausa āda.Pēdējo gadu laikā arvien biežāk var novērot Korejas kosmētikas popularitātes uzplaukumu. Tas, galvenokārt, saistīts ar kosmētikas augsto kvalitāti, neparastiem līdzekļiem, kā arī ne mazāk svarīgu faktoru – pieejamu cenu. Ne velti par Korejas kosmētiku ir apgalvojums – no gliemeža gļotas līdz skaistuma avotam ir tikai viens solis. Daudzas sievietes ir iecienījušas Korejas kosmētikas līniju – DEWYTREE . Kāpēc?
  Lasīt vairāk
 • 1/3
Palīdzība Online
67332273 Jautājumi par pasūtījumiem un piegādi.
P.-Pk. 9:00-17:00.
8555 Farmaceita konsultācija par zāļu lietošanu un recepšu zāļu piegādi, WhatsApp: +371 27050849
P.-Pk. 9:00-18:00
info@menessaptieka.lv E-pasts Kontakti Mūsu rekvizīti
Loading..
Reģistrēties