Reģistrēties
LV
Galvenā/

Raksti

 • Sejas aizsargmasku veidi - kā izvēlēties?
  21.10.2020
  Noskaties video par to, kam jāpievērš uzmanība, iegādājoties sejas maskas, un uzzini atšķirības starp respiratoriem, medicīnas un auduma maskām.
  Lasīt vairāk
 • Kā pareizi lietot sejas masku?
  21.10.2020
  Ņemot vērā 13.oktobrī Ministru kabineta pieņemto lēmumu, no 14.oktobra sejas masku lietošana turpmākās nedēļas ir obligāta ne tikai sabiedriskā transportā, bet arī veikalā, aptiekā, pastā, baznīcā, muzejā un citviet. Tāpēc aicinām Jūs būt sociāli atbildīgiem un iesaistīties iedzīvotāju zināšanu un prasmju pilnveidošanā par sejas masku PAREIZU lietošanu! Šis drošības pasākums palīdzēs ierobežot Covid-19 izraisītās infekcijas izplatību Latvijā.  
  Lasīt vairāk
 • 6 fakti par kazas pienu!
  21.10.2020
  Pēdējā laikā kazas piens kļūst arvien popularāks daudzās pasaules valstīs. Kazas piena produkti ir diezgan dārgi, tad kāpēc ir vērts izvēlēties tieši viņus? Mēģināsim saprast.

  Lasīt vairāk
 • Liposomālais C vitamīns cīņā pret vīrusiem!
  21.10.2020
  Jaunā koronavīrusa infekcija (COVID-19), kas pagājušā gada beigās parādījās Vuhanā, Ķīnā, tagad ir sasniegusi daudzas pasaules valstis un skārusi tūkstošiem cilvēku. Vairumā vīrusu infekciju (ieskaitot koronavīrusu) gadījumā tā dēvētie medikamenti ir maz lietojami, tāpēc vīrusu slimības ir jānovērš un jācenšas atvieglot, palielinot ķermeņa imunitāti.
  Lasīt vairāk
 • Kā parūpēties par acu veselību ilgtermiņā?
  21.10.2020
  Acis ir kā logs uz pasauli, kas ļauj ieraudzīt tās daudzveidību un krāšņumu. Taču, laikam ritot, redze, šī brīnišķīgā maņa, var pasliktināties, jo acis noveco, uz tām nelabvēlīgi iedarbojas dažādi vides faktori, ļaunumu nodara arī kaitīgie ieradumi un neveselīgs dzīvesveids. Daiva Krjaukle, Mēness aptieka farmaceite
  Lasīt vairāk
 • Kādēļ satraukties par ilgāku nekustīgu sēdēšanu?
  21.10.2020
  Kas īsti notiek ar mūsu ķermeni pēc ilgstošas sēdēšanas, un kādēļ par to patiešām būtu jāuztraucas – noskaidrojam kopā ar VCA fizikālās medicīnas un rehabilitācijas ārsti Gunu Vītoliņu.
  Lasīt vairāk
 • Ko darīt, ja gadījusies neliela trauma
  21.10.2020
  Neatkarīgi no tā, cik nopietna ir trauma, jāievēro pirmās palīdzības principi. Kā rīkoties nelielu sadzīvisku traumu – sasitumu, mežģījumu, sastiepumu un ādas bojājumu – gadījumos stāsta Mēness aptieka farmaceite Ieva Virza.

  Lasīt vairāk
 • Ak, šie sāpošie zobi!
  21.10.2020
  „Ļoti sāp zobs, lūdzu, iesakiet kaut ko pret sāpēm!” tas ikdienā aptiekā ir tik bieži dzirdēts lūgums farmaceitam. Tieši mutes dobuma infekcijas un dažādas iekaisuma slimības ir viens no biežākajiem iemesliem, kā dēļ pacienti dodas uz aptieku. Zobu sāpēm nav vecuma ierobežojumu – tās piemeklē kā pavisam jaunu, tā vecāka gadagājuma pacientu. Ir reizes, kad sāpju dēļ pacients ir spiests atlikt ikdienas plānus un doties pie speciālistiem.
  Suzanna Karīna Žīra, Mēness aptieka farmaceite.
  Lasīt vairāk
 • Bezrecepšu zāļu anotācijas "Mēness aptieka” tagad ir pieejamas arī angļu un krievu valodā
  21.10.2020
  Lai veicinātu pareizu medikamentu lietošanu, Latvijā visvairāk pieprasīto bezrecepšu zāļu anotācijas visās "Mēness aptieka” tagad ir pieejamas arī angļu un krievu valodā.
  Lasīt vairāk
 • REPHARM atbalsta programma limfomas pacientiem
  21.10.2020
  Starptautiskās Limfomas dienas ietvaros 15.septembrī uzņēmumu holdings „REPHARM” atklāja limfomas pacientu atbalsta programmu “Dzīvo tālāk!”, ziedojot 350 000 eiro limfomas pacientu pozitronu emisijas tomogrāfijas jeb PET/CT diagnostikas izmeklējumiem Latvijā.
  Lasīt vairāk
Palīdzība Online
67332273 Jautājumi par pasūtījumiem un piegādi.
P.-Pk. 9:00-17:00.
8555 Farmaceita konsultācija par zāļu lietošanu un recepšu zāļu piegādi, WhatsApp: +371 27050849
P.-Pk. 9:00-18:00
info@menessaptieka.lv E-pasts Kontakti Mūsu rekvizīti
Loading..
Reģistrēties