Reģistrēties
LV
Katalogs/Saaukstēšanās un sāpes/Sāpes/Dažāda rakstura sāpes/Ibuprofēnu saturoši/NUROFEN FORTE EXPRESS 400 mg apvalkotās tabletes, 24 gab.
Pievienot grozam
NUROFEN FORTE EXPRESS 400 mg apvalkotās tabletes, 24 gab.
Jauna cena

NUROFEN FORTE EXPRESS 400 mg apvalkotās tabletes, 24 gab.

€ 599
Pievienot grozam
Prece ir grozā
Produktu cenas internetā un aptiekās var atšķirties.
Produkta attēls var atšķirties no reālā produkta izskata.
Uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma!
Konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu par zāļu lietošanu.
Zāļu nepamatota lietošana ir kaitīga veselībai!
  • Apraksts
  • Lietošana
  • Sastāvs
  • Uzdot jautājumu
  • Nurofen Forte Express satur ibuprofēnu, kas pieder nesteroīdo pretiekaisuma līdzekļu (NPL) grupai. NPL atvieglo stāvokli, mainot organisma atbildes reakciju pret sāpēm, pietūkumu un augstu temperatūru.

    Nurofen Forte Express lieto, lai remdētu:

    • galvassāpes, muguras sāpes, sāpīgas menstruācijas, zobu sāpes, neiralģiju (nervu sāpes), un migrēnu;
    • muskuļu sāpes, reimatiskas sāpes un mērenas artrīta sāpes;
    • saaukstēšanās un gripas simptomus, paaugstinātu temperatūru (drudzi).
  • Vienmēr lietojiet šīs zāles tā, kā ārsts vai farmaceits  Jums teicis. Neskaidrību gadījumā vaicājiet ārstam vai farmaceitam.

    Pieaugušajiem, gados vecākiem cilvēkiem un bērniem no 12 gadu vecuma iekšķīgai lietošanai.

    Lietojiet 1 tableti, uzdzerot glāzi ūdens.

    Pēc tam, ja nepieciešams, lietojiet vēl 1 tableti ik pēc 4 stundām.

    Jāievēro vismaz 4 stundu intervāls starp devām un nelietojiet vairāk par 3 tabletēm (1200 mg) 24 stundu laikā.

    Nav piemērotas bērniem līdz 12 gadu vecumam.

    Ja pusaudžiem no 12 gadu vecuma zāles jālieto ilgāk par 3 dienām vai simptomi pastiprinās, jākonsultējas ar ārstu.

    Pacientiem ar jutīgu kuņģi zāles jālieto ēšanas laikā vai pēc ēšanas.

    Šīs zāles paredzētas īslaicīgai lietošanai.

    Minimālā efektīvā deva jālieto pēc iespējas īsāku laiku. Tas samazina nevēlamo blakusparādību risku. Ja simptomi saglabājas vai pastiprinās vai parādās jauni simptomi, konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu.

    Nelietojiet Nurofen Forte Express ilgāk par 10 dienām, ja vien ārsts nav ieteicis.

  • Viena apvalkotā tablete satur 400 mg ibuprofēna, kas atbilst 512 mg ibuprofēna nātrija dihidrāta.

    Citas sastāvdaļas ir:

    Tabletes kodols: kroskarmelozes nātrija sāls (E458), ksilīts (E967), mikrokristāliskā celuloze (E460), magnija stearāts (E572), koloidālais bezūdens silīcija dioksīds (E551).

    Pārklājuma sastāvdaļas: karmelozes nātrija sāls (E466), talks (E553b), akācijas sveķi (E414), saharoze, titāna dioksīds (E171), makrogols 6000.

    Tabletes apdrukas tinte: sarkanā apdrukas tinte satur šellaku, sarkano dzelzs oksīdu (E172), propilēnglikolu, amonija hidroksīdu un simetikonu.

  • Jums ir ieteikums vai jautājums?
    Rakstiet mūsu farmaceitam, izmantojot formu, kura atrodas zemāk.
    Nosūtīt jautājumu

Tie, kuri iegādājās šo preci, nopirka arī:

HELMINTOX 250 mg tabletes, 3 gb.
Helmintox 250 mg apvalkotās tabletes ir pretparazītu līdzeklis. Tās iesaka šādu kuņģa - zarnu parazitožu terapijai: spalīši (Enterobius vermicularis), cērmes... Lasīt vairāk
Jauna cena
400 Atvērt
Zāļu nepamatota lietošana ir kaitīga veselībai!
CITRAMON P kombinētās tabletes, 60 gb.
Citramon P tabletes ir kombinēts pretsāpju, pretdrudža un pretiekaisuma līdzeklis, kas satur acetilsalicilskābi, paracetamolu un kofeīnu. Citramon P lieto pi... Lasīt vairāk
Jauna cena
520 Atvērt
Zāļu nepamatota lietošana ir kaitīga veselībai!
MULTI-GYN gēls, 30 ml
Dabiska bio-aktīva formula. Bez ierobežojumiem lietošanā. Nav mijiedarbības ar medikamentiem. Sastāva pamatā ir patentētais 2QR-komplekss, tas ir dabisks, ne... Lasīt vairāk
999 Atvērt
ADDITIVA karstais smiltsērkšķu C vitamīna + Cinka + D3 vitamīna dzēriens, 10 gab.
Šķīdināmais pulveris ikdienā nepieciešamo C vitamīna, Cinka un D3 vitamīna devu papildināšanai. C vitamīns, cinks un D3 vitamīns veicina imūnsistēmas normālu... Lasīt vairāk
Samazināta cena
809 Atvērt
Uztura bagātinātājs! Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.
NEUROZAN ORIGINAL tabletes, 30 gb.
Neurozan nodrošina ar pilnvērtīgu, ikdienā nepieciešamo vitamīnu, mikroelementu un citu dabīgo bio-elementu daudzumu - satur vit. B12,B6,B2,B1,C, folskābi, t... Lasīt vairāk
Izpārdots Atvērt
Uztura bagātinātājs! Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.
-30%

Ieteiktie produkti

Iespējams, jūs interesēs arī šīs preces

  • Pirktākais
  • Iesakām
ARTROVERON kapsulas 5in1, 90 gab.
ARTROVERON ir aktīvo vielu komplekss, kas papildina organismā esošo vielu darbību. Glikozamīns ir viena no locītavu skrimšļu komponentēm. Hondroitīns ir dabī... Lasīt vairāk
Pērkot 2 iepakojumus, maksā tikai par 1
2366 Atvērt
Uztura bagātinātājs! Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.
1=2
VICHY antiperspirants pret spēcīgu svīšanu, 50 ml
Hipoalerģisks pretsviedru dezodorants, kas nodrošina aizsardzību pret pārmērīgu svīšanu 48 stundu garumā. Piemērots jutīgai ādai gan vīriešiem, gan sievietēm... Lasīt vairāk
872 610 Atvērt
-30%
BIODERMA Sensibio H2O attīrošais micelārais ūdens jutīgai ādai, 500 ml
Sensibio H2O ir dermatoloģiskais micelārais ūdens, kas ir pilnīgi saderīgs ar ādu. Ādas tīrīšana ir viegla, vienkārša, izcili efektīva un ļoti saudzīga ādai.... Lasīt vairāk
Samazināta cena
Izpārdots Atvērt
MOLLERS MAGNE ACTIVE kapsulas, 100 gab.
Mollers Magne Active zivju eļļa, 100 kapsulas. Magnijs veicina normālu nervu sistēmas darbību un psiholoģiskās funkcijas, palīdz samazināt nogurumu un nespēk... Lasīt vairāk
2150 1290 Atvērt
Uztura bagātinātājs! Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.
-40%
LYLsunD3 PROFESSIONAL 4000SV, sprejs, 50 ml
LYLsunD3 PROFESSIONAL 4000SV, sprejs, 50 ml. Zinātniski pierādītas iedarbības*, dabisks (iegūts no lanolīna), augstas uzsūkšanās efektivitātes un koncentrāci... Lasīt vairāk
1464 1171 Atvērt
Uztura bagātinātājs! Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.
-20%
VICHY Mineral 89 ādu stiprinošs koncentrāts, 50 ml
 Vichy Laboratorijas ir pārveidojuši Vichy termālo ūdeni ādu kopjošā produktā, savienojot to ar hialuronskābi un dažiem nepieciešamajiem ingredientiem, izvei... Lasīt vairāk
Samazināta cena
1699 1444 Atvērt
-15%
LA ROCHE-POSAY Hydreane Legere mitrinošs krēms, 40 ml
Hydreane krēmi paredzēti ādas mitrināšanai ikdienā, piemēroti visiem vecumiem, visu tipu jutīgām ādām. Acumirklī nomierina ādu, padara to maigu un elastīgu. ... Lasīt vairāk
1430 1073 Atvērt
-25%
NATEO FORTE D3 pilieni, 10 ml
NATEO D pilieni FORTE ir speciāli radīti, lai nodrošinātu nepieciešamā D vitamīna daudzuma uzņemšanu. D vitamīns veicina normālu imūnsistēmas darbību, palīdz... Lasīt vairāk
Samazināta cena
551 Atvērt
Uztura bagātinātājs! Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.
MAX D3 pilieni, 10ml
D vitamīns veicina kalcija un fosfora normālu uzsūkšanos, palīdz uzturēt normālu kalcija līmeni asinīs, kaulu un zobu veselību, muskuļu darbību, veicina norm... Lasīt vairāk
Samazināta cena
636 Atvērt
Uztura bagātinātājs! Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.
MAGNESIUM B6 MAX tabletes, 60 gb.
Magnijs un B6 vitamīns sekmē normālu nervu sistēmas darbību un psiholoģiskās funkcijas, palīdz samazināt nogurumu un nespēku un nodrošināt normālu enerģijas ... Lasīt vairāk
1056 Atvērt
Uztura bagātinātājs! Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.
ESPRICO kapsulas, 60 gb.
ESPRICO® satur svarīgas uzturvielas: omega-3 un omega-6 taukskābes, kā arī magniju un cinku, kuri ir nozīmīgi bērna nervu sistēmai, lai aktīvi veicinātu dabi... Lasīt vairāk
1761 Atvērt
Uztura bagātinātājs! Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.
BIOACTIVE SELENIUM + ZINC tabletes, 90 gab.
Bioactive Selenium® + Zinc satur vitamīnus un minerālvielas. Organiskas formas selēns, kā arī cinks un vitamīni A, B6 un C veicina normālu imūnsistēmas darbī... Lasīt vairāk
2676 Atvērt
Uztura bagātinātājs! Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.
BIODERMA Sebium Global intensīvi attīrošs krēms ādai ar noslieci uz piņņu veidošanos, 30 ml
Sébium Global bioloģiski iedarbojas uz jebkura veida piņņu cēloņiem un izpausmēm. Pateicoties inovatīvajai SeboRestore tehnoloģijai, tiek noturīgi atjaunots ... Lasīt vairāk
1739 1304 Atvērt
-25%
OSСILLOCOCCINUM zirnīši, 30 gb.
OSCILLOCOCCINUM zirnīši vienas devas iepakojumā ir homeopātiskas zāles, ko lieto gripas simptomu, tādu kā drudzis, drebuļi, sāpes, simptomātiskai ārstēšanai.... Lasīt vairāk
Jauna cena
2689 Atvērt
Zāļu nepamatota lietošana ir kaitīga veselībai!
ENGYSTOL tabletes, 50 gb.
Engystol tabletes ir homeopātiskas zāles organisma nespecifisko aizsargspēju veicināšanai, īpaši gripas un citu vīrusu izraisītu slimību gadījumā. Lasīt vairāk
656 Atvērt
Zāļu nepamatota lietošana ir kaitīga veselībai!
GRIPP-HEEL tabletes, 50 gb.
Gripp-Heel ir homeopātiskas zāles, ko lieto gripas un gripveida infekciju gadījumā. Ilgstošu simptomu, elpas trūkuma, strutainu krēpu, drudža vai sāpīgas elp... Lasīt vairāk
560 Atvērt
Zāļu nepamatota lietošana ir kaitīga veselībai!
Palīdzība Online
67332273 Jautājumi par pasūtījumiem un piegādi.
P.-Pk. 9:00-17:00.
8555 Farmaceita konsultācija par zāļu lietošanu un recepšu zāļu piegādi, WhatsApp: +371 27050849
P.-Pk. 9:00-18:00
info@menessaptieka.lv E-pasts Kontakti Mūsu rekvizīti
Loading..
Reģistrēties