MAXPHARMA Minoxidil šķīdums, 60 ml

INDUSTRIAL FARMACEUTICA CANTABRIA

MAXPHARMA Minoxidil šķīdums, 60 ml

INDUSTRIAL FARMACEUTICA CANTABRIA

20 mg/ml šķīdums pret matu izkrišanu.

Vairāk par produktu
Šī prece pašlaik nav pieejama.


Produktu cenas internetā un aptiekās var atšķirties. Produkta attēls var atšķirties no reālā produkta izskata.

Uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma! Konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu par zāļu lietošanu. Zāļu nepamatota lietošana ir kaitīga veselībai!
Pieejamība

Nav noliktavā

Piegāde
  • BEZMAKSAS piegāde 220 aptiekās Latvijā.
  • Omniva pakomāti – 1,99 EUR. Bezmaksas piegāde virs 29,99 EUR.
  • Circle K DUS stacijās – 1,85 EUR. Bezmaksas piegāde virs 29,99 EUR.
  • Latvijas Pasta pakomāti – 1,85 EUR. Bezmaksas piegāde virs 29,99 EUR.
  • Piegāde ar kurjeru – 2,50 EUR. Bezmaksas piegāde virs 40,00 EUR.

Minoxidil Inteli 20 mg/ml uz ādas lietojama šķīduma aktīvā viela ir minoksidils, kuru uzklājot uz ādas gan vīriešiem, gan sievietēm, samazinās intensīva matu izkrišana (alopēcija), kas saistīta ar androgēno alopēciju. Minoksidils stimulē jaunu matu augšanu. Tiešs iedarbības mehānisms nav zināms. Minoxidil Inteli 20 mg/ml uz ādas lietojamu šķīdumu lieto androgēnās alopēcijas ārstēšanai gan sievietēm, gan vīriešiem.

Zīmols MAXPHARMA
Forma šķīdums ml.
Vecums Pieaugušajiem
Iedarbība Stimulējošs
Matu tips Pret matu izkrišanu
Dzimums Sievietēm
Vīriešiem
Produkta veids Kosmētika un higiēnas preces

Vienmēr lietojiet šīs zāles tieši tā, kā aprakstīts šajā instrukcijā vai kā ārsts vai farmaceits Jums teicis. Neskaidrību gadījumā vaicājiet ārstam vai farmaceitam.

Ārsts noteiks pareizo Minoxidil Inteli 20 mg/ml uz ādas lietojama šķīduma devu un ārstēšanas ilgumu. Nepārtrauciet ārstēšanu, jo dati norāda, ka, ja ārstēšana tiek pārtraukta, 3-4 mēnešu laikā pacientam alopēcija var atgriezties sākotnējā stāvoklī.

Uzklāt uz pilnīgi sausas galvas ādas, sākot no apstrādājamā laukuma vidus. Neuzklāt uz citām ķermeņa daļām.

Tāpat kā ar citām zālēm, atbildes reakcija uz ārstēšanu ir individuāla katram pacientam un var būt nepieciešama 4 mēnešus ilga ārstēšana pirms parādās jaunu matu augšanas pazīmes.

Lai izvairītos no matu augšanas neatbilstošās vietās, pēc Minoxidil Inteli 20 mg/ml uz ādas lietojama šķīduma uzklāšanas rokas jānomazgā ar lielu ūdens daudzumu.

Devas:

Tikai lietošanai uz ādas.

Ieteicamā diennakts deva ir 1 ml (atbilst 10 izsmidzinājumiem), ko lieto divas reizes dienā ik pēc 12 stundām, uzklājot uz galvas ādas sākot no apstrādājamā laukuma centra. Ieteicamā deva ir jāievēro neskatoties uz alopēcijas apmēru. Maksimālā ieteicamā diennakts deva ir 2 ml (20 izsmidzinājumi).

Lietošana bērniem: Nav ieteicams lietot bērniem līdz 18 gadu vecumam, jo lietošanas drošums un efektivitāte šajā vecuma grupā nav noteikta.

Gados vecāki pacienti: Nav ieteicams lietot pacientiem, kuri vecāki par 65 gadiem, jo lietošanas drošums un efektivitāte šajā vecuma grupā nav noteikta.

Ja Jums liekas, ka Minoxidil Inteli 20 mg/ml uz ādas lietojama šķīduma iedarbība ir par stipru vai par vāju, konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu.

Ja esat lietojis Minoxidil Inteli 20 mg/ml uz ādas lietojamu šķīdumu vairāk nekā noteikts: Nejaušas pārdozēšanas gadījumā nekavējoties vērsieties pie sava ārsta vai tuvākās slimnīcas neatliekamās palīdzības nodaļā.

Nav pierādījumu, ka lokāli lietots minoksidils uzsūcas pietiekošā daudzumā, lai izraisītu sistēmiskus efektus. Ja zāles lietotas, kā norādīts, pārdozēšana ir maz ticama. Ja šīs zāles tiek lietotas rajonos, kur traumas, iekaisuma vai ādas slimības dēļ ir bojāta epidermas barjera, ir iespējami sistēmiski pārdozēšanas efekti. Ļoti reti var novērot blakusparādības, kas rodas minoksidila sistēmiskās iedarbības rezultātā.

Ja esat aizmirsis lietot Minoxidil Inteli 20 mg/ml uz ādas lietojamu šķīdumu: Nelietojiet dubultu devu, lai aizvietotu aizmirsto devu.

Ja pārtraucat lietot Minoxidil Inteli 20 mg/ml uz ādas lietojamu šķīdumu

Ja ārstēšana tiek pārtraukta, 3-4 mēnešu laikā pacientam alopēcija var atgriezties sākotnējā stāvoklī.

Ja matu izkrišana atjaunojas, konsultējieties ar savu ārstu.

Ja Jums ir kādi jautājumi par šo zāļu lietošanu, jautājiet ārstam vai farmaceitam.

Ko Minoxidil Inteli 20 mg/ml uz ādas lietojams šķīdums satur

- Aktīvā viela ir minoksidils. 1 ml šķīduma satur 20 mg minoksidila.

- Citas sastāvdaļas ir etilspirts, propilēnglikols un attīrīts ūdens.

Jums ir ieteikums vai jautājums?

Rakstiet mūsu farmaceitam, izmantojot zemākesošo formu.

Atstājiet savu atsauksmi