ASPIRIN 500 mg tabletes, 100 gab.

BAYER
ASPIRIN 500 mg tabletes, 100 gab.

ASPIRIN 500 mg tabletes, 100 gab.

BAYER Vairāk par produktu
Skaits:
€ 1149
Produktu cenas internetā un aptiekās var atšķirties. Produkta attēls var atšķirties no reālā produkta izskata.

Uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma! Konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu par zāļu lietošanu. Zāļu nepamatota lietošana ir kaitīga veselībai!
Pieejamība

Ir noliktavā

Piegāde
  • BEZMAKSAS piegāde 220 aptiekās Latvijā.
  • Omniva pakomāti – 1,99 EUR. Bezmaksas piegāde pasūtījumiem virs 29,99 EUR.
  • Circle K DUS stacijās – 1,85 EUR. Bezmaksas piegāde pasūtījumiem virs 29,99 EUR.
  • Latvijas Pasta pakomāti – 1,85 EUR. Bezmaksas piegāde pasūtījumiem virs 29,99 EUR.
  • Piegāde ar kurjeru – 2,50 EUR. Bezmaksas piegāde pasūtījumiem virs 40,00 EUR.

Aspirin 500 mg ir indicēts simptomātiskai, galvas sāpju, zobu sāpju, saaukstēšanās izraisīta kakla iekaisuma, muguras sāpju, menstruālo sāpju, muskuļu un locītavu sāpju, vieglu artrīta sāpju remdēšanai. Aspirin 500 mg lieto arī simptomātiskai sāpju un drudža remdēšanai saaukstēšanās un gripas gadījumā.

Ieteicamā deva pieaugušajiem un bērniem no 16 gadu vecuma ir 1 – 2 tabletes. Šo devu var atkārtot ik pēc katrām 4 – 8 stundām. Nelietojiet vairāk kā 8 tabletes dienā.

Aktīvā viela ir acetilsalicilskābe. Katra tablete satur 500 mg acetilsalicilskābes. Citas sastāvdaļas ir pulverveida celuloze un kukurūzas ciete.

Jums ir ieteikums vai jautājums?

Rakstiet mūsu farmaceitam, izmantojot formu, kura atrodas zemāk.

Ar šo preci bieži pērk

DOPPLEHERZ ACTIV tabletes, 30 gb.

Doppelherz aktiv Magnijs 400+ B1 + B6 + B12+ Folskābe tabletes satur rūpīgi izvēlētu vitamīnu un minerālvielu kombināciju, kas apgādā sirdi, muskuļus un nerv...

Lasīt vairāk
-25%
DOPPLEHERZ ACTIV tabletes, 30 gb.
729 547
NALGEDOL 220 mg apvalkotas tabletes, 20 gab.

Nalgedol ir zāles, kas atvieglo sāpes un mazina iekaisumu. Tas darbojas, kavējot prostaglandīnu veidošanos. Pretsāpju darbība parādās ātri un ilgst līdz 12 s...

Lasīt vairāk
Jauna cena
NALGEDOL 220 mg apvalkotas tabletes, 20 gab.
284
ACC LONG 600 mg putojošās tabletes, 10 gab.

ACC ir mukolītisks (gļotas šķidrinošs) atkrēpošanas līdzeklis. ACC lieto gļotu šķīdināšanai un atkrēpošanas atvieglošanai akūtu vai hronisku elpceļu slimību ...

Lasīt vairāk
ACC LONG 600 mg putojošās tabletes, 10 gab.
837
IBUMETIN 400 mg apvalkotās tabletes, 100 gb.

Ibumetin 400 lieto īslaicīgai sāpju ārstēšanai (piemēram, galvassāpes, migrēna, zobu sāpes, menstruālās sāpes, muskuļu sāpes, akūts artrīts un pēcoperāciju v...

Lasīt vairāk
IBUMETIN 400 mg apvalkotās tabletes, 100 gb.
974
NO-SPA 40 mg tabletes, 100 gab.

NO-SPA tabletes satur drotaverīna hidrohlorīdu, kas ir spazmolītisks līdzeklis. Tas atslābina gludo muskulatūru kuņģa-zarnu traktā, žultsceļos, urīnceļos, dz...

Lasīt vairāk
NO-SPA 40 mg tabletes, 100 gab.
795

Iesakām

MATIS Reponse Jeunesse mitrinoša sejas maska, 50 ml

Mitrinoša maska, kas remdē slāpes visiem ādas tipiem, kuriem nepieciešama intensīva mitrinoša kopšana. Mērķtiecīgas aktīvās sastāvdaļas optimizē epidermas ūd...

Lasīt vairāk
-67%
Jaunums
MATIS Reponse Jeunesse mitrinoša sejas maska, 50 ml
2999 990
MATIS Reponse Youth Grain eksfoliējošs sejas krēms, 50 ml

Divkāršas iedarbības sejas skrubis - tā sastāvā ir gan enzīmi, gan mehāniskās pīlinga daļiņas. Sastāvā esošās pīlinga mikro-pērlītes ir perfekti apaļas, smal...

Lasīt vairāk
-67%
Jaunums
MATIS Reponse Youth Grain eksfoliējošs sejas krēms, 50 ml
2999 990
VICHY Mineral 89 ādu stiprinošs koncentrāts, 50 ml

 Vichy Laboratorijas ir pārveidojuši Vichy termālo ūdeni ādu kopjošā produktā, savienojot to ar hialuronskābi un dažiem nepieciešamajiem ingredientiem, izvei...

Lasīt vairāk
-30%
VICHY Mineral 89 ādu stiprinošs koncentrāts, 50 ml
1699 1189
LA ROCHE-POSAY Effaclar attīrošs gels, 400 ml

Effaclar putojoša, attīrošā želeja rūpīgi un saudzīgi attīra ādu no ikdienas netīrumiem un dekoratīvās kosmētikas, noņem lieko sebumu un attīra poras. Sastāv...

Lasīt vairāk
-30%
LA ROCHE-POSAY Effaclar attīrošs gels, 400 ml
1745 1221
VICHY rullējams dezodorants ar 48 st. noturību, 50 ml

Pret īpaši spēcīgu svīšanu. 48 h iedarbība. Nesatur alkoholu. Hipoalerģisks. Dermatoloģiski pārbaudīts.

Lasīt vairāk
-30%
VICHY rullējams dezodorants ar 48 st. noturību, 50 ml
899 629